🍪 Používame cookies.
Tento web používa súbory cookie na spríjemnenie a zlepšenie funkcií prehliadania. Ďalšie informácie o Ochrane súkromia..

Možnosti platby

Platba v hotovosti/kartou ( osobný odber ) – cena tovaru je uhradená pri prevzatí objednávky ktorú si môžete vyzdvihnúť na našom centrálnom sklade v Malackách. Osobný odber je možné zrealizovať v čase od 8:00h do 15:30h (pracovné dní od pondelka do piatka) na našom centrálnom sklade (Malacky – Cesta mládeže 18).

Platba na dobierku – cena tovaru je uhradená pri prevzatí zásielky od doručovateľa Slovenskej pošty, resp. inej prepravnej služby;

Platba prevodom – cena tovaru je uhradená bežným príkazom k úhrade v ktorejkoľvek banke na účet predávajúceho, účet s údajmi: IBAN: SK0711 1100 0000 1086 6930 24, SWIFT: UNCRSKBX, vedený v UniCredit Bank Slovensko. Po obdržaní záväznej objednávky bude kupujúcemu na zadaný e-mail zaslaný potvrdzujúci e-mail s podkladmi, údajmi potrebnými na zrealizovanie úhrady za objednaný tovar (číslo účtu, suma kúpnej ceny a variabilný symbol – číslo objednávky). Tovar bude expedovaný na adresu uvedenú kupujúcim v záväznej objednávke až po pripísaní platby na účet predávajúceho.

Platba kartou online – cena tovaru je uhradená cez platobnú bránu GO PAY – ( VISA, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, platba prostredníctvom online platobnej brány je vždy zrealizovaná takmer okamžite, tovar bude expedovaný na adresu uvedenú kupujúcim v záväznej objednávke až po pripísaní platby na účet predávajúceho.

Platba online PAYPALplatba prostredníctvom online platobnej brány je vždy zrealizovaná takmer okamžite, tovar bude expedovaný na adresu uvedenú kupujúcim v záväznej objednávke až po pripísaní platby na účet predávajúceho.